אודות הסתדרות עובדי הבניין והעץ

 

הסתדרות עובדי הבניין והעץ

יצחק מויאל, יו"ר הסתדרות עובדי הבניין והעץ.

בחודש יולי האחרון חתמנו על עדכון להסכם הקיבוצי הענפי שיכנס לתוקף עם פרסום צו ההרחבה. משמעות ההסכם היא כי שכר המינימום בענף הבניין יעלה ל- 4,800 ₪ כפעימה ראשונה ול- 5,000 ₪ כפעימה שנייה(!), בינואר 2012. מדובר במהלך המשותף לנו ולהתאחדות הקבלנים, שני הארגונים רואים לנגד עיניהם את טובת הענף, את קידומו והתרחבותו, את ההזדמנות לשפר את השכר הפנסיוני של העובדים הקיימים ואלה המשתלבים בענף ואת הצורך הדחוף בשיפור תדמיתו של הענף. כמו כן ההסכם שם דגש על החשיבות של רכישת השכלה מקצועית כאמצעי לקידום בסולם הדרגות.

 

פעילותנו להסדרת ענף הבניין רבה ומגוונת: חידוש ורענון ההכשרות המקצועיות בענף, בניית תלוש שכר אחיד המשקף את רוח ההסכם הענפי, הגדרה מחודשת ועדכנית של מקצועות הבנייה ובניית מסלולים לקידום מקצועי בדרגות, בניית תקנון משמעת ענפי ועוד. כל הפעילויות הללו סייעו לנו בסופו של יום לשפר את תדמיתם של העוסקים בענף ולגייס עובדים חדשים. 

 

תפקידה העיקרי והמסורתי של הסתדרות עובדי הבניין והעץ, כאיגוד מקצועי, הוא לדאוג לזכויות עובדי הבניין והעץ ולשפר את תנאי העסקתם, אנו משקיעים מחשבה ומשאבים רבים בייצור פעילויות שיסייעו לכם להתמקצע ולשפר את מעמדכם מול המעסיק וכולי תקווה כי תצליחו להפיק את המרב מהפעילויות הללו. 
נשמח להעמיד לרשותכם את הכלים המקצועיים שיסייעו לכם להתקדם במקום עבודתכם ובמסגרת זו לקבל מכם הצעות ורעיונות שיסייעו לנו לשפר את האתר שלפניכם ולהתאימו לצורכיכם.

 

אנו שמחים לחשוף בפניכם את חוברת ההטבות לעובדים החברים בהסתדרות החדשה

 

 

בעלי התפקידים בהסתדרות עובדי הביין והעץ ובמרכז איציק מויאל, יושב הראש. 

base_448