השתלמויות מקצועיות בסופי שבוע

אנחנו בקרן לעידוד ופיתוח ענף הבניה בישראל רוצים עובדים משכילים!!!

 

מדי שנה עורכת הסתדרות עובדי הבניין והעץ, באמצעות הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה, השתלמויות מקצועיות לעובדי הבניין. ההשתלמויות מתפרסות על פני סופי שבוע, חמישי עד שבת, עם אפשרות לצרף בני זוג וילדים. השנה, ייערכו ההשתלמויות במיטב בתי המלון, מהשורה הראשונה: קראון פלאזה בים המלח,  רימונים באילת, ולאונרדו קלאב בטבריה.

ההשתלמויות מיועדות להעניק כלים מקצועיים ולהעשיר את הידע בנושאי בטיחות, זכויות עובדים, קריאת תלוש שכר, פנסיה ועוד. בנוסף, סופ"ש בבית מלון איכותי עם רמת אירוח גבוהה הוא הזדמנות מצוינת לעובדים ובני זוגם להתאוורר, ליהנות ולבלות.

השתלמויות מיוחדות נערכות גם לעובדי הבניין הזרים בסיוע מתורגמi. במהלכן, מושם דגש על העברת עקרונות ומאפייני ההסכם הקיבוצי החדש בענף הבניין, והכרות עם חוקי העבודה בישראל.

תוכנית ההכשרות כוללת הרצאות בנושאים שונים וסדנת בטיחות , במסגרתה מבקרים הלומדים ב"נייידת בטיחות ממוחשבת", המאפשרת הדמיות ותרגולים אינטראקטיביים להמחשה טובה יותר של התקנות.

כל השתלמות מסתיימת בסיכום שנערך ביום השני על ידי יצחק מויאל, יו"ר הסתדרות עובדי הבניין והעץ ובחלוקת תעודות (על השתתפות ב-6 שעות לימוד)  ובשי צנוע, מתנת הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה בישראל.

הרישום מתבצע באמצעות מזכירי האיגוד המקצועי במרחבים.