אודות

מאז קום המדינה נודעה חשיבות רבה לענף הבנייה אשר מהווה מנוע לצמיחה כלכלית וגורם מוביל במשק הישראלי. ענף הבניין עבר לא מעט שינויים בשנים שחלפו מאז קום המדינה, כאשר בשנים האחרונות העיקריים שבהם הוא הצמצום של העוסקים הישראלים במלאכה מול הצמיחה וההתרחבות המתמדת של הענף. כחלק מהמאמץ לפתח ולקדם את התחום הוקמה הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבניה בישראל (להלן:"הקרן") אשר נוסדה בשנת 1990 ע"י התאחדות בוני הארץ והסתדרות עובדי הבניין והעץ במטרה לקדם ולפתח את ענף הבניה בישראל.

עוד..

דבר נשיא הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה

מעסיקים ועובדים יקרים,

הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה בישראל, מיסודן של התאחדות הקבלנים והבונים בישראל והסתדרות עובדי הבניין והעץ, קמה ופועלת מתוך מטרה לדאוג לקידומם של כלל הנושאים הקשורים לענף הבניין במדינת ישראל תוך ראיית טובתם של המעסיקים והעובדים בענף.

עוד..

 בברכה,

רוני בריק

נשיא התאחדות בוני הארץ

ונשיא הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבניה בישראל

    

דבר מ"מ נשיא הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה

עובדים יקרים,

הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה הינה גוף משותף להסתדרות עובדי הבניין והעץ והתאחדות הקבלנים. מטרה העיקרית של הקרן היא ייזום פעילויות מקצועיות ופעילויות רווחה לקידום העוסקים בענף הבניין, מעסיקים ועובדים כאחד.

הקרן מהווה מודל ייחודי לשיתוף פעולה בין ארגון מעסיקים וארגון עובדים המצויים באופן טבעי משני צידי המתרס, אך מצליחים בכל זאת לראות את טובתו של הענף לנגד עיניהם.

עוד..

 שלכם,

 יצחק מויאל

 יו"ר הסתדרות עובדי הבניין והעץ

 ומ"מ נשיא הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה